Рєзніков розповів, що потрібно для того, щоб до кінця року закінчити війну з РФ

Рєзніков розповів, що потрібно для того, щоб до кінця року закінчити війну з РФ

Олексій Резніков / фото: InfoResist

Поступово українські війська роблять усе можливе, аби змінити ситуацію у війні з Російською Федерацією. Якщо західні партнери підтримуватимуть так, як вони обіцяли, то цілком реально закінчити всі воєнні дії вже до кінця цього року.

Про це повідомляє BBC.

Володимир Зеленський зробив заяву щодо того, що є всі шанси на те, що війну буде закінчено вже цього року. Про це він говорив на саміті Великої сімки. Глава нашої країни почав звертатися з проханням про те, щоб Україні надали системи для ефективної протиповітряної оборони. Крім того, було оголошено прохання про посилення санкцій щодо Російської Федерації, що дозволить швидше закінчити військові дії.

Таку саму думку має і Олексій Рєзніков, який обіймає посаду міністра оборони України. Він припускає, що війну реально закінчити до кінця 2022 року.

«Нам потрібна допомога наших партнерів. Вони мають бути впевнені в тому, що допомагають справді переможцю. Це раніше можна було подумати, що ми швидко здамося і програємо війну, але час показав те, наскільки сміливими є українці. Вони вже зараз стали співучасниками майбутньої перемоги, але ЗСУ потребує більшої кількості сучасного озброєння», – каже Резніков.

Міністр оборони України додав, що українська влада найближчим часом має обов’язково «синхронізувати» плани із Західними державами. В даному випадку йдеться про постачання необхідного озброєння та запровадження додаткових санкцій. Резніков наголосив на тому, що якщо дивитися з військової точки зору, то план також є цілком реалістичним. Насамперед потрібно буде звільнити ті території, які зараз перебувають під окупацією. Спочатку буде здійснено вихід на кордони, актуальні на 23 лютого цього року. Загалом ЗСУ збираються повернути всі відібрані землі та відновити кордони України, які були у 1991 році.

«Президент видав генеральному штабу конкретний план щодо того, щоб розпочинати підготовку до деокупації всієї України. До цього числа увійшли ті території, що знаходяться під окупацією з 2014 року. Наказ було дано конкретний. Далі вже розставлятимуться пріоритети та враховуватимуться можливості», – каже Міністр оборони.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.