Ретроградний Меркурій: коли він буде та що не можна робити

Ретроградний Меркурій: коли він буде та що не можна робити

Ретроградний Меркурій / фото: ВВС

Планета Меркурій з 9 вересня і по 4 жовтня включно починає ретроградний рух. Чим же з точки зору астрології це може обернутися для людей. Детальніше про події розповіла астролог Аріна Артурівна.

Про це повідомляє РБК Україна.

У період ретроградного руху Меркурія необхідно бути більш уважними під час поїздок, покупок техніки. Уважно вивчати всі документи, які будуть підписуватися. В цей час є великий ризик того, що часто будуть допускатися різні помилки. Можуть виникати часті збої зв’язку або поломка техніки, скасування або ж затримка рейсів. Деякі люди повинні будуть багато чого змінити у своєму житті.

Період ретроградного Меркурія не підійде для того, щоб укладати нові важливі договори або здійснювати покупку нової електроніки, засобів комунікації. Причиною цього є те, що деякі нюанси можуть залишитися непоміченими й надалі обернутися великими проблемами. Підготуватися варто до повернення «людей з минулого» або ж знайдуться речі, які були давно втрачені. Можуть давати про себе знати помилки, які люди допускали раніше.

Одночасно з цим, коли Меркурій увійде в стадію ретроградного руху, можна зайнятися старими проєктами або ж продовжити щось вивчати, ремонтувати техніку, робити перестановку меблів, зустрічатися зі старими друзями. Саме в цьому періоді найкраще коригувати ті вчинки, результатами яких люди залишалися не задоволені.

Астролог попереджає, що на самому початку ретроградного руху Меркурія, деякі люди зіткнуться з розфокусуванням уваги. Цей стан принесе багато користі творчим особистостям, адже він стимулюватиме образне мислення, робитиме гострішою інтуїцію. Також можна трохи зупинитися і відпочити від усіх справ.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.