Окупанти збільшили кількість військових і техніки на Запорізькій АЕС

Окупанти збільшили кількість військових і техніки на Запорізькій АЕС

Окупанти на Запорізькій АЕС / фото: pravda.com

Російські військові збільшили кількість техніки, розташованої на території Запорізької АЕС. Вчора, 22 серпня у ремонтну зону АЕС окупанти перегнали два бронетранспортери та кілька вантажівок.

Інформація про це з’явилась у офіційному телеграм каналі НАЕК «Енергоатом».

«Загалом на території станції тепер дислоковано понад 40 одиниць військової техніки. Біля першого енергоблоку розташовані 16 військових машин, біля другого – 7. Ще 12 одиниць техніки окупанти загнали під естакаду. Крім того, рашисти поповнили свої ряди і чималою кількістю оркiв, дехто з них – у масках» – зазначається у коментарі. Де російські загарбники розташували решту техніки, не уточнюється.

Нагадаємо, що з початку серпня російські військові 5 разів обстріляли територію Запорізької АЕС. Станом на 23 серпня станція працює з ризиком порушення норм радіаційної та пожежної безпеки. 

«Український персонал станції продовжує працювати і докладати всіх зусиль для забезпечення ядерної та радіаційної безпеки, а також ліквідації наслідків пошкоджень. ЗАЕС досі окупована і контролюється російськими військовими. З огляду на те, що дії загарбників передбачити неможливо, загроза фізичній безпеці станції залишається. Наразі Запорізька АЕС продовжує працювати і виробляти електроенергію для потреб вітчизняної енергосистеми» – прокоментували у Енергоатомі.

Запорізька АЕС була захоплена російськими окупантами 4 березня. 

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.