Окупанти втретє повідомили про захоплення Пісків на Донеччині

Окупанти втретє повідомили про захоплення Пісків на Донеччині

Російськи окупанти / фото: AFP

З початку літа окупанти у своїх ЗМІ розказували, що вони «звільнили» населений пункт Піски. Трохи згодом вони повідомили про нове звільнення Пісків. І от нещодавно вони втретє їх «звільнили», тільки не зрозуміло від кого, якщо раніше Піски вже були під їх контролем.

Про це повідомляє 24 канал.

Новина про «третє звільнення» Пісків поширилася у російських ЗМІ та телеграм-каналах 2 вересня з посиланням на міністра оборони рф шойгу. Проте ніяких подробиць блискавичної операції не розкривалося, тож хто і від чого звільняв, залишилося нез’ясованим. Пропаганда московитів не стомлюється повторювати, що все йде за їх «планом», все під контролем, вони звільняють міста, скоро буде перемога.

Тим часом військкомати росії вже не знають, серед кого проводити мобілізацію і ким поповнювати запаси військових на фронті. Як нещодавно стало відомо, до «другої армії світу» набирають безхатьків. Такі випадки були зафіксовані у Санкт-Петербурзі та Москві.

Щодо оновлених даних ситуації на лінії фронту, то як повідомляють представники Генштабу ЗСУ, рашисти намагалися просуватися у напрямку до Курахове та Авдіївки. Спроби захопити Опитне, інші міста і села були, але ворог у цьому успіху не мав. Ці території залишаються під контролем ЗСУ та України.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.