Окупанти вторглися в Україну за картами, яким понад 50 років

Окупанти вторглися в Україну за картами, яким понад 50 років

Російські військові вторглися в Україну за картами, яким понад 50 років / фото: СБУ

Вторгнення Російської Федерації в Україну розпочалося 24 лютого. Цікавим фактом стало те, що деякі з російських командирів користувалися тими топографічними картами України, яким вже понад 50 років. Вони були випущені ще у 1969 році. 

Про це повідомляє Служба безпеки України.

Співробітникам СБУ вдалося одержати карти, залишені окупантами на тій території Харківської області, яка тимчасово перебувала під окупацією. Вони були здивовані тим, що побачили.

У тих картах, якими користувався мотострілковий батальйон 138-ї гвардійської мотострілецької бригади РФ, не було Салтівського житлового масиву, який знаходиться в Харкові. Він почав забудовуватись у 70-х роках 20 століття. Крім того, на виявлених картах були відсутні Муромське та Трав’янське водосховища.

Ще одним цікавим моментом стало те, що був відсутній кордон між Росією та Україною. Саме тому окупанти намалювали його звичайною кульковою ручкою.

Звернути увагу варто на те, що саме Топографічна служба Західного військового округу Росії, якою керував Олексій Краснов, разом із Центром геопросторової інформації та навігації Росії займалися забезпеченням навігації для окупантів, що знаходилися на території Харківської області.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.