Названо ознаки того, що настав час припинити пити каву

Названо ознаки того, що настав час припинити пити каву

Кому не можна пити каву / фото: pixabay.com

Вживання кави має величезну кількість переваг. За допомогою напою можна помітно знизити ризик розвитку хронічних захворювань, а також зробити тренування ефективнішими, схуднути та інше. У той же час, у великій кількості кава приноситиме лише шкоду.

Про це повідомляє Eat This, Not That!

Кожна людина має певну переносимість кави, тому варто звертати увагу на індивідуальні симптоми. Дорослим людям можна вживати не більше 400 міліграм кофеїну на день. Також є кілька ситуацій, коли варто відмовитись від вживання ароматного напою.

  • За наявності високого тиску. Кофеїн провокує ще більше підвищення тиску.
  • Вживання кофеїну у великій кількості може спровокувати симптоми кислотного рефлюксу. Причиною цього є те, що нижній сфінктер стравоходу розслабляється і може потрапляти в нього шлункова кислота. У такому разі не можна пити не лише каву, а й чай чи газовані напої.
  • Кава негативно впливатиме на людину в тому випадку, якщо присутні проблеми зі сном або зовсім безсоння. У другій половині дня потрібно відмовитись від усіх напоїв, що містять кофеїн.
  • Напій здатний призвести до почастішання серцебиття, помітних ознак тривоги, тремтіння та появи сильного головного болю.
  • Коли після кави спостерігається занепад сил, знижується рівень концентрації та пильності, то від нього на деякий час варто відмовитись.
  • Кава стає причиною того, що людина не відчуває голоду. Коли ж ефект минає, з’являється бажання з’їсти величезну кількість їжі. Відповідно, людина починає переїдати.
  • Напій з кофеїном негативно впливає на менструальний цикл та може спровокувати його порушення.

Кава – це смачний і ароматний напій, який може принести користь тільки в тому випадку, якщо буде вживатись у помірній кількості. Не варто ним зловживати, якщо не хочете проблем зі здоров’ям.

Раніше ми писали, що вчені розповіли, що буде, якщо кожен день їсти темний шоколад. Є не дуже багато солодощів, які здатні подарувати відмінне самопочуття, як після вживання темного шоколаду. Важливою умовою при цьому є те, що у складі має бути мінімальна кількість цукру і мінімум 70% какао. У такому разі шоколад міститиме багато корисних жирів, які не лише подарують відчуття ситості, але ще й відновлять в організмі нестачу корисних компонентів. Що ж станеться, якщо кожен день їсти по шматочку темного шоколаду?

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.