На Запоріжжі окупанти з артилерії вдарили по своїм

На Запоріжжі окупанти з артилерії вдарили по своїм

Солдати РФ / фото: РБК-Україна

Окупанти все ще дивують весь світ. Зокрема, на Запорізькому напрямку кадировці вдарили з артилерії по бурятах. Олексій Арестович розповів про те, що раніше між ними вже були серйозні розбіжності. Інформація про те, що сталося, надійшла від радника голови Офісу Президента 13 червня ввечері.

Про це повідомляє  ФЕЙГИН LIVE.

Олексій Арестович зауважив, що кадировці попрямували у бік Сєверодонецька. В цей же час буряти були відправлені у напрямку Херсонщини. При цьому між ними спостерігалися неймовірно натягнуті стосунки. Звернути увагу варто на те, що перші розбирання між ними було зафіксовано ще тоді, коли дані підрозділи перебували біля Чорнобаївки.

«Зараз ситуація стала настільки гострою, що кадировці не витримали і скористалися артилерією, щоб завдати кілька ударів по бурятах. Одразу ж після цього, в якості покарання, кадировців відправили до Сєверодонецька», – каже Арестович.

Радник глави Офісу Президента додав, що більше російських військ було відправлено до Харківської області, тому оперативне командування «Схід» було відтиснуто трохи назад.

13 червня з’явилася також інформація про те, що окупанти продовжують обстрілювати Донецьк, але кажуть, що це роблять ЗСУ. Крім того, кілька снарядів потрапили до пологового будинку, який розташований на території окупованого Донбасу. Подібна провокація російськими бойовиками була влаштована спеціально.

Також 13 червня обстріляли Донецьк з Макіївки. Окупантам вдалося потрапити в ринок, що спровокувало сильну пожежу, а також загибель двох людей – жінки та дитину. Тому Арестович ще раз наголошує на тому, що не варто в жодному разі ігнорувати сигнали тривоги, адже від російських військ можна очікувати чого завгодно. Кожен може стати жертвою агресії Російської Федерації.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.