На Донбасі ЗСУ майже повністю знищили дві елітні бригади РФ

На Донбасі ЗСУ майже повністю знищили дві елітні бригади РФ

ЗСУ знищили на Донбасі дві елітні бригади РФ / UDF

Відразу після того, як сталося повномасштабне вторгнення російської армії в Україну, ворожі війська втрачали величезну кількість людей на різних ділянках фронту. Внаслідок того, що наступальна операція на початку весни була провалена, про втрати на Донбасі практично не було нічого відомо. Через деякий час з’ясувалося, що в Луганську та Донецьку область було перекинуто кілька досвідчених та елітних підрозділів.

Про це повідомляє 24 канал.

Є інформація про те, що на самому початку війни на Донбасі гинуло зовсім небагато окупантів, особливо якщо порівнювати з показниками під Києвом або ж під Харковом. На цих ділянках втрати ворога були величезними – сотні людей на день. Для Путіна і для всіх генералів РФ більш принизливим є те, що на Донбасі не було жодних величезних колон, були відсутні проблеми з постачанням, армію підтримувала авіація та артилерія, але при цьому вони зазнавали краху.

У лютому окупанти докладали максимум зусиль для того, щоб прорвати оборону ЗСУ, але всі спроби не давали жодного результату. Єдина перемога кремлівського диктатора – це захоплення Волновахи. При чому отримати такий результат вдалося не за рахунок того, що використовувалися якісь військові навички. Контроль над містом було встановлено після того, як його просто стерли з лиця Землі.

На інших напрямках, де на захоплення невеликого села РФ кидала по 15 БТГ, російська армія зазнавала просто космічних втрат. З цієї причини не вдалося просуватися навіть на лічені метри. Наприклад, у перші ж дні було знищено БТГ, яка входила до 20-ої окремої гвардійської мотострілецької Прикарпатсько-Берлінської бригади. Тоді з бою з українськими військовими вийшли живими лише 60 людей. Усього ж бригада складалася із 900 солдатів.

Безпосередньо на Донбасі з’явилися найперші відмовники. Солдати масово почали не виконувати наказу про наступ на українські війська. Військові 38 гвардійської мотострілецької Вітебської ордена Леніна, червонопрапорної, ордена Суворова бригади, яка вважається елітною, не захотіли далі воювати вже через кілька сутичок із ЗСУ. Незабаром вона майже повністю була розгромлена, а залишки бригади генерали негайно вивели територію Російської Федерації. Відразу після цього окупанти почали писати рапорти на звільнення.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.