Мінус 350 окупантів за добу: нові втрати Росії в Україні

Мінус 350 окупантів за добу: нові втрати Росії в Україні

Втрати ворога станом на 2 вересня / фото: GeneralStaff.ua

Армія Російської Федерації продовжує зазнавати величезних втрат у боротьбі з ЗСУ. Станом на 2 вересня українські захисники знищили близько 48 700 ворогів. За останню добу наші солдати ліквідували 350 окупантів. Звернути увагу варто на те, що ця цифра є приблизною, адже на тих напрямках, де зараз точаться активні бойові дії, вести підрахунки вкрай проблематично.

Про це повідомляє Генштаб ЗСУ.

Також захисники України продовжують активно знищувати ворожу техніку. За весь час війни ворог втратив безліч машин, які становили загрозу для наших військових та мирного населення. ЗСУ змогли знищити понад дві тисячі танків, практично 4 400 броньованих машин. Крім того, ворог втратив 1126 артилерійських систем, 234 літаки та 153 засоби ППО. Це далеко не всі втрати техніки окупантів.

У Генштабі говорять про те, що найбільше техніки, а також особового складу російська армія втратила на Курахівському та Донецькому напрямках. Варто зазначити, що Путін видав наказ щодо того, що Донецьку область потрібно захопити до 15 вересня. Саме тому найближчим часом на цьому напрямі будуть вестися найжорстокіші бої.

На Донеччині ворог зосередився одночасно на двох напрямках. Там зараз російська армія проводить спроби наступу. Говориться зараз безпосередньо про Авдіївський та Бахмутський напрямки. Водночас на Новопавлівському та Краматорському напрямах перед окупантами було поставлено зовсім інше завдання. Вони мають постаратися максимально швидко покращити своє тактичне становище, тому постійно обстрілюють позиції ЗСУ.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.