Фізик розповів, як правильно варити спагетті

Фізик розповів, як правильно варити спагетті

Як правильно варити спагетті / фото: pixabay.com

В Італії розгорівся дискурс, який стосується спагеті. Сперечаються кухарі-володарі зірок Мішлен, італійці й володар Нобелівської премії в галузі фізики. Як правильно варити спагеті, виклик традиціям італійської кухні, суперечки та скандали навколо пасти вирують в мережі та на місцевому телебаченні.

Про це повідомляє Science Alert. 

Суперечка почалася після того, як геніальний фізик Джорджіо Парізі запропонував поміняти техніку варіння пасти. Він радить вимикати вогонь в середині процесу варіння. Таким чином продукт буде готуватися і нагріватися від пари. Чисто науковий підхід не сподобався італійцям.

Першим, хто негативно відреагував на такі поради, став шеф-кухар Антонелло Колона. Володар зірки Мішлен розкритикував поради вченого і сказав, що так паста стане просто гумовою. Жоден пристойний кухар не буде так псувати блюдо.

На захист фізика прийшли студенти з Ноттінгемського Тренського університету. Вони вирішили перевірити теорію Паризі на практиці. Зваривши спагеті за його методом, вони з’ясували, що так можна скоротити час готування у два рази при цьому смак страви залишається оригінальним.

В ході “практичної роботи” вони придумали, як скоротити енерговитрати ще. Для цього пасту замочували у воді на кілька годин, а потім занурювали її в окріп всього на 60 секунд. Паста виходила такою ж смачною, з необхідною текстурою.

Італійці проти такого способу. Вони вважають, що порушувати уставлену традицію — це поганий тон. Краще готувати по-старому, як це робили дідусі та бабусі і т.д..

Теорія і практика сподобалися британцям. Особливо їх привабила ідея економії грошей на приготуванні. В середньому у Великобританії витрачають 4 690 000 фунтів на приготування пасти в тиждень! А нові методи допоможуть скоротити витрати у 2 і більше разів.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.