Чи готова Росія продовжувати війну в Україні — прогноз Буданова

Чи готова Росія продовжувати війну в Україні — прогноз Буданова

Кирило Буданов / фото: pravda.com.ua

У вищому російському керівництві немає одностайності щодо рішення продовжувати війну в Україні, розв’язану торік. З цього приводу серед політичної еліти Кремля сіється розбрат.

Про це розповів в інтерв’ю виданню «Голос Америки» глава Головного управління розвідки МО Кирило Буданов.

Він зазначив, що розбрат у Кремлі стався через те, що багато хто нарешті усвідомив відхилення Москви від запланованого курсу. Є коло осіб, які не погоджуються з цією війною. Всі вони, за словами Буданова, “чекають певний момент коли, скажімо так, та вежа Кремля, яка виступає за однозначну війну, образно кажучи, упреться в стінку і визнає, що, ну не йде. Що це глухий кут, як то кажуть”.

Та ж частина вищого керівництва Росії, яка підтримує “війну до кінця” є не такою вже й значною. Здебільшого ці люди своєю відвертою симпатією війні прикривають “банальний страх відповідальності”, вважає очільник ГУР.

Глава ГУР МО підкреслив, що всередині Кремля порозуміння не буде. Принаймні поки що не буде, поки Україна не чинитиме рішучих дій.

Відповідаючи на запитання журналістки, чи готова Росія воювати роками, Буданов зазначив, що країна-агресорка обмежена і в ресурсах, і в часі, тож не здатна до довготривалої війни.

“Росія не готова на довготривалі бойові дії. Це я вам вже кажу як керівник розвідувального органу. Вони всіляко показують, що вони готові там до “війни на десятиліття”, але насправді їх ресурси досить обмежені. І в часі і в обсягах. І вони про це чудово знають”, – сказав глава ГУР.

Буданов повідомив, що впродовж трьох найближчих місяців спостерігатимуться активні дії на полі бою, від яких залежатиме перебіг подій далі. Наразі ж спостерігатиметься динаміка у бою як з боку ЗСУ, так і ворога.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.