Чи допоможуть ракети ATACMS ЗСУ нанести удар по Кримському мосту

Чи допоможуть ракети ATACMS ЗСУ нанести удар по Кримському мосту

Запуск ракети ATACMS / фото: focus.ua

Про можливості зруйнувати Кримський міст військові експерти говорять вже кілька місяців. Аналітик Кирило Михайлов розказав, що для цього потрібні розвідувальні роботи, безпілотники та авіація. Також він розповів, чи допоможуть ракети ATACMS виконати це завдання.

Дослідник К. Михайлов, представник CIT, поділився своїм аналізом ситуації в інтерв’ю для Радіо НВ.

Експерт говорить про те, що для руйнування Кримського мосту недостатньо буде однієї ракети. Це має бути складна місія, в якій має використовуватися різноманітна зброя та розвідка. Найпотужніше знаряддя для цієї операції – це далекобійні ракети. Михайлов вважає, що російське ППО зможе збити ракети HIMARS. Проте вони зіб’ють одну з шести ракет, а інші влучать у ціль. Щодо ракет GMLRS, то російська оборона не зможе їх збити.

Коли Україна отримає ATACMS, спочатку потрібно буде знешкодити російську ППО. Спеціалісти вважають, що це можливо, адже радіолокаційні станції вже знищувалися. Даний тип зброї допоможе українській армії збільшити можливості для контрнаступу. Ракети ATACMS можна застосовувати для звільнення окупованих територій від російських загарбників.

Слід зазначити, що іноземні експерти вже давно рекомендують українській армії вдарити ракетами по Кримському мосту. Ці заклики і надання Україні озброєння від США та від європейських країн посилює напругу серед російських військових та їх командирів. Щоб забезпечити надійність мосту, зараз рашисти у паніці його укріплюють.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.