Чоловік відмовився від сексу на 10 років через алергію на оргазм

Чоловік відмовився від сексу на 10 років через алергію на оргазм

Чоловік відмовився від сексу на 10 років / Фото: freepik.com

У науковому журналі Urology Case Reports була опублікована стаття, в якій розповідалося про молодого хлопця, який страждає дуже дивним і вкрай неприємним різновидом алергічної реакції. Його особистість не розкривається. Коли він еякулював, то відразу ж стикався з грипозними симптомами, які не зникали протягом декількох днів, а іноді й тижнів.

Про це повідомляє Daily Mail.

Найперша настільки неприємна ситуація сталася, коли хлопцю було фактично 18 років. Тоді він почав помічати, що після того, як він займався сексом, у нього починали опухати лімфовузли, на руках відразу ж виникала кропив’янка. Додатково хлопця турбувало чхання, кашель і нежить. Всі ці симптоми не зникали протягом досить довгого часу.

Він був змушений обійти величезну кількість лікарів, здати безліч різноманітних тестів, щоб встановити причину нездужання. Це не принесло ніякого результату. Протягом довгого часу чоловік почав уникати не тільки сексуальних, але і романтичних стосунків.

Через роки на молоду людину звернули увагу співробітники Медичної школи Вільяма Бомонта в Оклендському університеті в США. Вони почали говорити про те, що суть проблеми полягає в алергічній реакції на власну сперму.

Ендрю Шанхольцер припустив, що подібна проблема виникає в тому випадку, якщо людина перенесла інфекцію або ж травму яєчок. Це може стати причиною того, що в кровотік потрапляє зовсім незначна кількість сперми. Вона ж починає сприйматися імунною системою як інфекція.

Вчені під час подальшого дослідження почали лікувати хлопця за допомогою антигістамінних препаратів. Після того, як був завершений повністю курс приймання фексофенадину, зникло 90% всіх симптомів алергії. Дослідники підкреслили, що хвороба називається синдромом посторгазмічної хвороби (POIS). Вона досить небезпечна, адже про неї практично нічого невідомо і зустрічається захворювання рідко. Всього вченим вдалося виявити буквально 60 чоловіків з точно такими ж симптомами.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.