Буданов спрогнозував, на що чекати Україні у 2023-2024 роках

Буданов спрогнозував, на що чекати Україні у 2023-2024 роках

Кирило Буданов / фото: 24 канал

Майбутній контрнаступ буде швидким, а війна завершиться відновленням кордонів станом на 1991 рік. При цьому, наступальний потенціал у Росії для загарбання нових територій відсутній.

Таку думку висловив глава Головного управління розвідки МО України Кирило Буданов в інтерв’ю виданню NV.

На переконання очільника розвідки, впродовж 2023-2024 років на українців чекають добрі новини, насамперед йдеться про закінчення війни та відновлення Україною міжнародно визнаних кордонів.

“Те, що буде відбуватись — це завершення війни. Завершення війни відновленням наших кордонів. Що буде відбуватись далі, – це вже питання не про війну йде. Це буде питання перебудови повоєнної України. Це абсолютно інша тематика розмови, – сказав Буданов. 

Глава розвідки відмовся повідомляти подробиці майбутнього контрнаступу ЗСУ, оскільки розкривати наперед військовий задум окупантам було б “дикістью”. При цьому Буданов вкотре підтвердив свій прогноз щодо того, що ЗСУ зайдуть у Крим весною цього року. За його словами, до кінця травня ще досить багато часу.

“У мене ще є проміжок часу. У нас все йде за графіком. Давайте подивимося, як розвиватимуться події найближчим часом. На жаль, я не можу відповісти на ваше запитання: не тому, що не знаю, а тому, що це буде дикість, якщо я це зараз зроблю – розкрию задум росіянам. Це буде дивовижно. Буде швидко”, – сказав Кирило Буданов.

Спілкуючись із журналістом, глава ГУР МО констатував, що Росія вже провалила зимово-весняний наступ. За його інформацією, чергова спроба наступу російських загарбників провалилася 31 березня цього року. До того ж, російська армія уже перейшла до стратегічної оборонної операції з метою утримання захоплених територій. 

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.