Буданов розповів, як закінчиться війна Росії проти України

Буданов розповів, як закінчиться війна Росії проти України

Кирило Буданов / фото: pravda.com.ua

До кінця весни на фронті триватимуть вирішальні бої. В цей час українські сили планують серйозний наступ, який передбачає можливість звільнити з-під окупації території нашої держави.

Про це глава ГУР МО України Кирило Буданов розповів в інтерв’ю виданню Focus.

Очільник української розвідки повідомив, що “з середини та до кінця весни будуть вирішальні бої”, в цей же час планується серйозний наступ ЗСУ. Під час нього в ЗСУ з’явиться можливість проведення деокупації наших територій. Він також додав, що бойові дії у березні 2023 року будуть “найспекотнішими”. Також глава ГУР підкреслив, що Україна звільнятиме всі свої території, включно з Кримом і Донбасом.

Буданов також нагадав, що мета України залишиться незмінною – звільнити всі тимчасово окуповані території України, а також максимально послабити Росію. 

“Контури перемоги, визначені в Україні на державному рівні, достатньо максималістські. Ми вважатимемо перемогою повернення всіх окупованих територій та критичне послаблення Росії, у найбільш радикальній версії – її розпад та ядерне роззброєння. Реальних перспектив досягти цього в ближньому майбутньому я не бачу”, – зазначив Буданов.

Втім, навіть вихід на кордони 1991 року не означатиме кінець війні, оскільки “без політичних змін у Росії й серйозних гарантій безпеки для України ми залишаємося з тією ж проблемою”, вважає військовий. 

На його переконання, росіяни знову зможуть розпочати бойові дії або обстрілювати Україну, “коли вони відчують, що вже відновилися”. 

На питання журналіста “Коли закінчиться війна “, глава ГУР точної відповіді не дав, але зробив влучну аналогію з футболом на останніх хвилинах матчу. 

“Я можу вам відповісти винятково, як вона закінчиться. Закінчиться першою фазою для нас – вихід на адмінкордон. Але оскільки ми проговорили з вами, що зараз 1:1 і 70-а хвилина матчу, зробіть хронометричну паралель”, – зазначив Буданов.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.