Білл Гейтс попередив про ще більш заразний варіант Covid-19

Білл Гейтс попередив про ще більш заразний варіант Covid-19

Білл Гейтс / фото: APA.AZ

Від Білла Гейтса надійшло попередження про те, що незабаром людство може зіткнутися з більш небезпечним варіантом Covid-19, який буде набагато частіше призводити до смерті. У своєму інтерв’ю він зазначив, що ризик може бути вищим мінімум на 5% і люди насправді не бачили ще найстрашнішого. За його словами, те, що було раніше – це лише початок, і в майбутньому ситуація може стати набагато гіршою.

Про це повідомляє Daily Mail.

Варто звернути увагу на те, що це не перша подібна заява Білла Гейтса. Раніше в грудні 2021 року він уже повідомляв про те, що потрібно починати готуватися до найгіршої частини пандемії коронавірусу.

Поширення смертельного вірусу Covid-19 розпочалося ще наприкінці 2019 року. Приблизно з березня 2020 року захворювання вирували вже в більшості країн світу. З того часу від коронавірусу померло приблизно 6,2 мільйона людей. Як показує статистика в останні кілька тижнів кількість нових випадків зараження, а також летальних наслідків стало набагато менше і їх кількість продовжує знижуватися.

Гетйс почав попереджати людство відразу після того, як кілька днів тому генеральний директор ВООЗ Тедром Адханом Гебрейєсус зазначив, що люди надто втомилися від коронавірусу. Через це в багатьох країнах почали менше проводити тестування та відмовилися від мінімальних запобіжних заходів. Глава ВООЗ вважає, що це може спричинити повторний спалах пандемії незабаром.

Білл Гейтс скоро представить світові свою чергову книгу – «Як запобігти наступній пандемії». Він порадив урядам різних країн виділити фінанси на те, щоб зібрати групу епідеміологів, а також фахівців із комп’ютерного моделювання. Вони допоможуть встановлювати наявність глобальних загроз надалі.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.