Американський генерал назвав термін, коли Україна поверне Крим

Американський генерал назвав термін, коли Україна поверне Крим

Бен Ходжес / фото: 5 канал

Є всі шанси на те, що ЗСУ зможуть повернути Крим назад під контроль України протягом наступного року. Таку думку висловив екс-командувач армії США Бен Ходжес.

Про це повідомляє Newsweek.

“На сьогоднішній день українці створили такі умови, що вони цілком зможуть повернути до складу України навіть Крим буквально протягом наступного року”, – говорить Ходжес.

При цьому колишній головнокомандувач іронічно наголосив на тому, що «друга армія світу» стала тепер «другою армією в Україні». Тим самим він натякнув на численні провали РФ у повномасштабній війні з Україною. Він додав, що на даний момент окупанти контролюють не більше 20% території України і при цьому не мають жодних можливостей для того, щоб і надалі виконувати будь-які наступальні дії.

Потім Ходжес особливу увагу звернув на те, що західні партнери вже давно мали надати Києву все необхідне для того, щоб якнайшвидше здобути перемогу в цій війні. Також озброєння необхідне для захисту країни у майбутньому.

Вашингтон чудово розуміє, чого потребує Україна і що допоможе повернути під свій контроль ті території, які зараз перебувають під окупацією. При цьому не варто говорити про ці потреби публічно, щоб ворог мав якнайменше інформації.

Ходжес також сказав про те, що не відіграють жодної ролі цифри зброї, що поставляється в Україну. Більш важливим показником є ​​відсоткове співвідношення від того, що було передано і те, що справді потрібне ЗСУ для перемоги.

«Я дуже хочу почути, що було передано вже 80% необхідного озброєння, а потім ми почнемо працювати над рештою 20%», – сказав екс-командувач армією США.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.