ЗСУ звільнять Херсонську область до вересня – радник голови ОВА

ЗСУ звільнять Херсонську область до вересня – радник голови ОВА

Збройні сили України / фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

На фронті в Херсонській області було зафіксовано переломний момент і ЗСУ змогли отримати значну перевагу над ворогом. Депутат Херсонської обласної ради Сергій Хлань упевнений, що вже до вересня область буде повністю звільнена від окупантів. За рахунок того, що ЗСУ ретельно продумує кожен свій крок і влучно вражає цілі, плани ворожої армії будуть повністю провалені.

Про це повідомляє Еспрессо. 

На сьогоднішній день військові України перестали лише оборонятися, але тепер щей пішли у контрнаступ. Вони завдали кілька влучних ударів по Даріївському та Антонівському мостах, які з’єднують між собою правий та лівий берег Херсонської області. Крім того, було знищено величезну кількість боєприпасів ворога, техніку, командні пункти, які розташовуються не лише в тилу окупантів, а й безпосередньо на лінії розмежування.

Сергій Хлань додав, що надалі українська армія завдаватиме максимально точних ударів по лінії фронту, а також зачищатиме численні позиції від ворожих сил. Депутат наголосив, що вже до вересня вдасться повністю звільнити Херсонську область і Україна встановить над нею повний контроль. При цьому в цьому регіоні не проводитимуться жодні фейкові референдуми щодо того, щоб Херсон був приєднаний до Російської Федерації.

Хлань наголосив на тому, що російські солдати також чудово усвідомлюють те, що в битві за Херсонську область стався переломний момент. Саме тому вони почали активно видавати різні укази у своїх особистих пропагандистських цілях. Наприклад, колаборанти з Херсона наказали організувати в регіоні виборчкоми, але ця дія більше потрібна для того, щоб підняти бойовий дух місцевим зрадникам України.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.