ЗСУ використовують муляжі HIMARS, щоб обдурити окупантів

ЗСУ використовують муляжі HIMARS, щоб обдурити окупантів

HIMARS / фото: news.zerkalo.io

Українські військові створили цілий «підрозділ» дерев`яних копій американських реактивних систем залпового вогню HIMARS. Це змушує російських загарбників дарма витрачати крилаті ракети «Калібр», вартість яких складає $ 6,5 мільйонів за одиницю.

Про це повідомляє Washington Post.

Через погану якість оптики, яка використовується на російських безпілотниках, окупанти не можуть відрізнити муляжі від реальної бойової техніки. До того ж, виготовлені копії американських HIMARS виглядають настільки реалістично, що їх важко відрізнити від справжньої бойової техніки.

Також журналісти зазначають, що це може пояснити заяви росіян про нібито знищення великої кількості військової техніки, переданої Україні. 

«Вони стверджують, що вразили більше HIMARS, ніж ми навіть відправили», – сказав американський дипломат. Повідомляється, що за декілька тижнів використання муляжів HIMARS російські загарбники витратили на них більше 10 крилатих ракет «Калібр».

При цьому  російським окупантам на сьогоднішній день не вдалось захопили або знищити жодної одиниці військової техніки, яка була передана Україні союзниками. За інформацією Міністерства оборони України, станом на 26 серпня на озброєнні ЗСУ знаходиться більше 20 одиниць американських реактивних систем залпового вогню HIMARS, M270 та MARS.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.