ЗСУ показали пробоїну у катері РФ, потопленому «Байрактаром»

ЗСУ показали пробоїну у катері РФ, потопленому «Байрактаром»

Пробоїна на катері “Серна” / Фото: Оперативний ЗСУ

Ще на початку травня ЗСУ змогли дуже професійно затопити катер Російської Федерації “Серна”. Сталося це у безпосередній близькості від острова Зміїний. Українські захисники скористалися для удару по судну ворога “Байрактаром”. Якийсь час тому у ЗСУ продемонстрували те, наскільки руйнівною є сила цього потужного безпілотника.

Про це повідомляє 24 канал.

Військові РФ дуже бояться «Байрактарів». Це не викликає жодного подиву, адже за допомогою безпілотників вдається дуже ефективно знищувати різноманітну техніку та катери. У соцмережах з’явилися знімки, де продемонстровано результат застосування «Байрактара». Удар був направлений по десантному катері окупантів типу 11770 “Серна”. Його затопили під час бою за острів Зміниний. Після удару з безпілотника у судні з’явилася пробоїна величезного розміру.

Сергій Братчук, представник Одеської ОВА, разом з оперативним командуванням «Південь» ще 7 травня зробили заяву щодо того, що ЗСУ вдалося в акваторії Чорного моря затопити катер Російської Федерації. Він є швидкохідним десантним судном. Його експлуатували для того, щоб висадити на узбережжя, яке до цього не було підготовлено як колісну, так і гусеничну військову техніку. Крім того, ворог спробував висадити підрозділ десантників, що складається із 92 осіб.

Після того, як на судно піднявся весь екіпаж, ЗСУ завдали точного удару. Сергій Братчук навіть поділився відео, де видно, як українські захисники знищили черговий ворожий катер. Через кілька днів після поразки цілі, 12 травня, за допомогою супутників Maxar Technology вдалося зафіксувати судно, що затонуло поряд з островом Зміїний.

16 травня в ОК «Південь» було поінформовано, що російські солдати почали проводити підйомно-рятувальні роботи на тому місці, де було знищено десантний катер. 17 травня Генштаб ЗСУ також підтвердив, що роботи продовжуються. Варто зазначити, що на сьогоднішній день Російська Федерація за весь час війни втратила 13 катерів та кораблів. Найсерйознішим досягненням української армії стала поразка крейсера «Москва», який успішно пішов за вказаним раніше курсом.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.