ЗСУ не дають ворогові просунутися — ситуація на фронті від Генштабу

ЗСУ не дають ворогові просунутися — ситуація на фронті від Генштабу

ЗСУ відбили кілька спроб наступу ЗС РФ / фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

Збройні Сили України за останню добу змогли успішно відбити наступ російської армії на кількох різних напрямках. Крім того, авіація нашої країни справляється з поставленими перед нею завданнями та ефективно знищує не лише скупчення військової техніки ворога, а й живу силу. Таку інформацію було надано вранці 6 липня Генеральним штабом ЗСУ.

На Поліському та Волинському напрямах ситуація залишається стабільною. Водночас на Сіверському напрямку ворожі війська обстріляли кілька позицій українських воїнів, які розташувалися у таких населених пунктах як Есмань, Залізний міст та Шалигіне.

На Харківському напрямі ситуація більш напружена. За останню добу було здійснено кілька обстрілів за допомогою гелікоптерів, артилерії, танків та мінометів. Також окупанти скористалися РСЗВ поруч із населеними пунктами Кутузівка, Мала Данилівка, Соснівка, Нова Миколаївка, Гусарівка та Веселе. Додатково росіяни у дистанційному режимі займалися мінуванням місцевості.

На Слов’янському напрямі застосовувалася ствольна та реактивна артилерія, міномети. Під ударом опинилися Краснопілля та Богородичне. ЗСУ змогли відбити черговий штурм окупантів і другі зазнали серйозних втрат, що змусило їх відійти в район Долини. На даний момент поряд з Мазановкою все ще ведуться активні бойові дії.

На Краматорському напрямі було зафіксовано кілька прильотів. Постраждала громадянська інфраструктура, розташована у Григорівці та Сіверську. Поруч із Верхньокам’янськом, Григорівкою та Білогорівкою окупанти спробували наступати, але зазнали величезних втрат.

На Бахмутському напрямі ситуація неймовірно серйозна. Українська армія обстрілюється артилерією та авіацією. Водночас ЗСУ успішно відбили атаки поряд із Спірним, Новолуганськом та Вершиною. У районі Луганського російські війська продовжують штурмувати.

На Запорізькому, Авдіївському, Новопавлівському та Курахівському напрямках ворог використав важке озброєння та армійську авіацію. На Південнобузькому напрямку було обстріляно ворогом кілька населених пунктів. Поряд із Лозовим українські військові змогли успішно відбити черговий наступ окупантів.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.