ЗСУ ліквідували 80% елітних військ РФ – генерал Маломуж

ЗСУ ліквідували 80% елітних військ РФ – генерал Маломуж

Розбита техніка РФ / фото: ТСН

За два місяці армія ворога втратила до шести елітних бригад, а це близько 70-80% особового складу. Однак, наступальний потенціал у російської армії все ще є і противника не слід недооцінювати. 

Про це в ефірі телеканалу «Еспресо»  розповів генерал армії України, керівник Служби зовнішньої розвідки України в 2005-2010 роках Микола Маломуж.  

За словами генерала, сили ворожої армії наразі досить послабленні, оскільки щоденно вони втрачають до тисячі своїх військових із елітних підрозділів.

“Сьогодні ми можемо говорити про те, що ми дуже послабили основні професійні сили та засоби армії РФ. Я не можу сказати, що знищили, але послабили точно. ЗСУ знищують від 500 до 1100 окупантів щоденно. А протягом двох місяців це вже знищення до 6 бригад. Однак бригад спеціального призначення. Фактично, ми говоримо про елітні підрозділи армії РФ. Їх практично сьогодні вже немає”, – пояснив Маломуж.

Втім, не зважаючи на знищення до 80% особового складу елітних військ російської армії, недооцінювати ворога не слід, зазначив колишній керівник розвідки.

“Росіяни ще мають сили та засоби. Тому ми враховуємо не тільки пріоритетні напрямки, які для себе визначили росіяни. Ми будемо залучати всі засоби по всіх напрямках, щоб звільнити всю нашу територію”, – резюмував Маломуж.

Раніше ексрозвідник прогнозував настання у війні переломного періоду. На його думку, Збройні сили України внаслідок свого контрнаступу на південному напрямку можуть змусити тікати армію Росії, як це було у Харківській та Херсонській областях. Маломуж вважає, що на південному напрямку можливий “харківський варіант, тільки масштабніший”.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.