ЗСУ готові дати серйозну відсіч у разі нового наступу з Білорусі, – ветеран ВМС

ЗСУ готові дати серйозну відсіч у разі нового наступу з Білорусі, – ветеран ВМС

ЗСУ / фото: Генштаб ЗСУ

Українські війська готові до потенційного нового нападу Росії і здатні відбити ворога набагато ефективніше, аніж у лютому 2022 року. Ба більше, тепер українці здолали  “ментальний бар’єр” і за найменшої загрози з боку Білорусі готові дати серйозну відсіч.

Про це 24 каналу розказав військовий експерт Андрій Риженко.

Він нагадав про заяву Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного щодо підготовки Росією 200 тисяч нових солдатів, які, ймовірно, знову спробують наступати на Київ. Втім, на думку Риженко, українські захисники готові відбивати їхні атаки. 

Експерт наголошує на тому, що впродовж майже 10 місяців від початку війни Генштаб ЗСУ, Міноборони та партнери України налагодили дуже тісну взаємодію. І справа не лише у постачанні сучасного озброєння ЗСУ, а й в обміні думками щодо операційного застосування українських сил.

У зв’язку з тим, що чутки про можливий наступ з Білорусі весь цей час не втрачали актуальності, наші захисники мали час зміцнити кордони на півночі. Зараз там зосереджено серйозне угруповання військ та зведені потужні фортифікаційні споруди, повідомив експерт.

На думку військового, Україна готова до потенційного нового нападу Росії, і зараз здатна відбити його набагато ефективніше, аніж на початку вторгнення.

Він порівняв події лютого 2022 року з тим, що відбувалося в Криму в 2014 році, коли в українських військових запитували, чому вони не стріляли в росіян.

“Річ у тім, що тоді був цей самий “ментальний бар’єр”. А зараз його немає, і українським силам нічого не заважає за найменшої загрози з боку Білорусі дати серйозну відсіч”, – зазначив Риженко.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.