Україна досягла тактичних успіхів у Бахмуті – розвідка Британії

Україна досягла тактичних успіхів у Бахмуті – розвідка Британії

Бої за Бахмут / фото: Генштаб ЗСУ

Українським силам вдалося стабілізувати фланги Бахмута на свою користь та завдати численних втрат злочинній армії РФ. Однак найманці ПВК “Вагнер” все одно не припиняють спроб захопити місто.

Про це йдеться у огляді британської розвідки. 

За її даними, впродовж останніх чотирьох днів “українські сили досягли тактичного прогресу, стабілізувавши фланги Бахмута на свою користь”. Окрім просування на південь від міста, українські наступальні дії відсунули лінію фронту на північний захід від міста. Ймовірно, це дозволило українським військам відновити більш безпечне використання ключової дороги постачання 0506. 

Британські розвідники роблять висновок, що Україна стримує просування Росії на захід вздовж лінії каналу Сіверський Донець-Донбас, перетворивши водний шлях на перешкоду в рамках глибокої оборонної смуги навколо міста Часів Яр.

Про певні контрнаступальні дії українських військових на деяких напрямках під Бахмутом повідомив 16 травня командувач Сухопутних військ Збройних сил України (ЗСУ) генерал-полковник Олександр Сирський.

За його словами, бойовики російської ПВК “Вагнер” залізли в Бахмут, як щурі до мишоловки.

“У ворога більше ресурсів, але ми руйнуємо його плани”, – запевнив Сирський.

За інформацією речника Східного угруповання ЗСУ Сергія Череватого, протягом останніх двох діб ЗСУ вдалось просунутись на відстань до 2 кілометрів в районі Бахмута та завдати численних втрат злочинній російській армії.

Президент України Володимир Зеленський заявив 12 травня, що військовим вдалося зупинити російські сили, а на деяких напрямках “навіть відкинути їх назад”.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.