Зовнішня реклама: де вигідно замовити

Зовнішня реклама: де вигідно замовити

Зовнішня реклама – це вид маркетингу, який використовується для привернення уваги до продукту або послуги шляхом розміщення реклами на різних носіях. До таких носіїв відносяться білборди, вивіски, щити, стенди та інші об’єкти, які розміщуються на вулицях, магазинах та інших місцях, де багато людей. Замовити якісну рекламу можна на https://www.av.vn.ua/ , це краща професійна команда, яку тільки можна знайти.

Цікаві факти про зовнішню рекламу

Статистика показує, що зовнішня реклама є одним з найефективніших способів досягнення цільової аудиторії. Наприклад, дослідження показують, що 71% людей звертають увагу на рекламу, що знаходиться на дорогах, в той час, як понад 75% людей запам’ятовують інформацію з реклами, яку вони бачили на вулиці або в магазинах.

Однак, щоб реклама була ефективною, потрібно враховувати кілька важливих моментів:

 • Мета аудиторії. Необхідно враховувати, що індивідуальні групи людей можуть реагувати по-різному на одну і ту ж рекламу. Наприклад, реклама, яка може привернути увагу юнаків, може пройти повз дівчат.
 • Позиціювання рекламного матеріалу. Реклама повинна бути розміщена на місцях, де багато людей її побачить – вулиці, транспорт, торгові центри, вокзали та інші місця з великим потоком людей.
 • Креативність. Реклама повинна бути оригінальною, привабливою і цікавою для цільової аудиторії.
 • Цільова група. Реклама повинна бути спрямована на певну групу людей. Це може бути будь-який вік, стать, соціальний статус, зайнятість та інтереси.
 • Оригінальність. Реклама повинна відрізнятися своїм нестандартним підходом, щоб привернути увагу і запам’ятатися.

Варто також пам’ятати про те, що зовнішня реклама не обов’язково повинна бути дорогою. Наприклад, недорога наклейка на вікнах або дверях може бути дуже ефективною.

Цілі зовнішньої реклами

Зовнішня реклама використовується для досягнення наступних цілей:

 • Привернення уваги до продукту або послуги. Реклама розміщується на об’єктах, які знаходяться на популярних місцях з великим проходом людей, щоб привернути увагу численних потенційних клієнтів.
 • Створення бренд – впізнаваності. Реклама на вивісках, рекламних щитах, білбордах та інших носіях допомагає встановити і закріпити образ бренду в голові споживачів.
 • Підвищення продажів. Реклама на вулицях, в магазинах і на інших об’єктах може привести до збільшення потоку клієнтів і відповідно збільшення продажів.
 • Цільова реклама. Зовнішньою рекламою можна цілеспрямовано звертатися до тієї чи іншої аудиторії в залежності від обраного місця розміщення рекламної кампанії.
 • Уточнення місця розташування. Реклама на покажчиках дозволяє легше орієнтуватися в місті і знаходити необхідні місця.
 • Інформування. Реклама на транспорті, інформаційних стендах і т.д. використовується для поширення інформації про різні заходи, послуги або товари.

Як бачите, це мультифункціональний інструмент для просування бренду, товару, послуги, який завжди буде доречним і актуальним. Для максимальної ефективності звертатися необхідно до фахівців. Вони знають набагато більше нюансів!

Підтримка іміджу. Часто, Зовнішня реклама використовується для підтримки іміджу компанії, підвищення її репутації і зміцнення позицій на ринку.

Таким чином, зовнішня реклама є важливим інструментом маркетингу, який допомагає привернути увагу до бренду і збільшити продажі, а також створити стійкий імідж і підвищити репутацію компанії.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.