Знайдено спосіб знизити ризик зараження коронавірусом

Знайдено спосіб знизити ризик зараження коронавірусом

Коронавірус / фото: freepik.com

Вчені провели нове дослідження, результати якого продемонстрували, що регулярні фізичні навантаження дають змогу значно зменшити ризик зараження коронавірусом. Крім того, менше шансів на те, що навіть якщо й станеться зараження, хвороба не протікатиме надто важко. Також стає нижчим ризик смерті.

Про це повідомляє BJSM.

Для того, щоб коронавірус не був таким страшним, потрібно займатися по 150 хвилин на тиждень вправами помірної інтенсивності або 75 хвилин максимально інтенсивно.

Звернути увагу варто на те, що раніше проводилися дослідження, які показали, що спорт є відмінною профілактикою респіраторних інфекцій, адже він дозволяє значно зміцнити імунітет. На даний момент зв’язок між фізичними навантаженнями та коронавірусом вивчений недостатньо добре, але він може додатково включати вплив навколишнього середовища, метаболічні фактори та інше.

Під час дослідження вчені спробували визначити необхідний мінімум фізичного навантаження для того, щоб знизити ризик зараження. Додатково було проаналізовано результати досліджень, що проводилися з кінця осені 2019 року включно до березня 2022 року.

Всього було вивчено інформацію про 1853610 пацієнтів, 54% з яких були жінками. Середній вік усіх хворих був 53 роки. Більшість обстежень були обсерваційними. Їх проводили на території таких країн, як Англія, Іспанія, Південна Корея, Палестина, Швеція та Південна Африка. Результати дослідження продемонстрували, що люди, які регулярно займалися спортом, знижували ризик зараження коронавірусом на 11%.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.