Жителі Маріуполя звертаються до лікарів з ознаками холери

Жителі Маріуполя звертаються до лікарів з ознаками холери

Маріуполь / фото: Бессарабія Информ

Щодня у Маріуполі щонайменше 10-15 осіб скаржаться медичним співробітникам на симптоми, які дуже сильно нагадують або холеру, або дизентерію. 

Про це повідомив ралник мера Петро Андрющенко.

Він наголосив на тому, що про ситуацію в місті йому доповідають його особисті джерела, які на сьогодні йдуть на незначну співпрацю з окупаційною владою. До лікарів щодня за допомогою звертається до 15 осіб і всі вони мають ознаки, характерні для холери та дизентерії.

Андрющенко також повідомив, що в місті відсутні спеціальні реагенти, які б дозволили провести тестування. Причиною цього є те, що російські війська вивезли з Маріуполя всі медикаменти. У лікарнях повністю відсутні будь-які антибіотики, пацієнтам не надають жодної допомоги і просто відправляють додому.

«Вчора на Лівобережжі помітили кортеж, що належить Міжнародному Червоному Хресту. Він доставив до Маріуполя 4 фури з гуманітаркою. При цьому окупанти нічого не збираються робити. Вони навіть не заборонили продавати живу рибу, хоча саме вона становить найбільшу загрозу і може призвести до зараження холерою», – каже радник мера.

Зазначається і той факт, що останнім часом у місті спостерігаються дуже серйозні проблеми з інсуліном. Препарат є, але він дуже поганої якості та його зовсім небагато. Це спричинило те, що збільшилася кількість випадків ампутації кінцівок за останній тиждень. Як кажуть джерела, медики почали виконувати щонайменше по дві операції такого типу щодня.

Петро Андрющенко зазначив, що окупаційна адміністрація не робить жодних спроб для того, щоб вирішити проблему, що виникла з питною водою. Вона подається прямо вулицями невеликими річками. Є інформація про те, що насправді фіксований тиск у 4 рази менший, ніж необхідно для повноцінної подачі води. Якщо всі райони міста підключити одночасно, то у такому разі вода зникне скрізь.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.