Жінка знайшла у купленому будинку послання з 1979 року

Жінка знайшла у купленому будинку послання з 1979 року

Послання з 1979 року / фото: The Mirror

Історії про те, як люди під час ремонту в будинку знаходять скарб, листи або старовинні реліквії завжди розбурхують уми. Хочеться тут же затіяти ремонт у своїй квартирі або будинку, а раптом там теж що-небудь знайдеться цікаве. Наприклад, можна знайти лист 43 річної давності, як це сталося з однією американкою з Фенікса.

Про це повідомляє The Mirror.

Жінка переїхала в будинок і вирішила внести зміни у ванну кімнату. Під час ремонту вона знайшла лист, якому майже 50 років! На ньому стояла дата 23 травня 1979 року. Його написав якийсь Рудольф Матейка.

Як би дивно це не звучало, але в посланні йшлося теж про ремонт, про те, що у ванній повинні покласти новий кахель. Також автор листа розповідає про те, що чинний президент США Картер, і Америка розоряється. Цікаво й те, що автор адресував лист майбутнім власникам, тобто фактично зробив капсулу часу у себе в будинку.

Звичайно, така знахідка не зрівняється з картинами й золотими прикрасами, які іноді знаходять. Справедливості заради варто відзначити, що американка була приємно здивована, виявивши старовинне послання в стінах своєї ванної.

Жінка вирішила знайти інформацію про Рудольфа Матейко і дізналася, що він помер у 1989 р. у віці 87 років. За життя чоловік був листоношею, народився в Чикаго, жив у Феніксі. У нього досить велика сім’я: дві дочки, дві падчерки та пасинок, онуки, правнуки й сестри.

Американка поділилася знахідкою в соціальних мережах. Коментатори тут же почали радити їй, як вчинити далі. Хтось запропонував знайти родичів Рудольфа і віддати їм лист. Були й ті, хто радив дописати пару рядків від себе і знову заховати це послання у ванній для майбутніх власників.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.