Жданов розкрив плани окупантів на День Незалежності України

Жданов розкрив плани окупантів на День Незалежності України

Російські окупанти стріляють з “градів” / фото: svoboda.org

Російська Федерація збирається на День Незалежності України зробити масові ракетні удари по території всієї країни. Також провокації можуть здійснюватись і у День Державного Прапора України – 23 серпня. Таке припущення висловив військовий експерт Олег Жданов.

Про це повідомляє Politeka.

Олег Жданов вважає, що провокації від Російської Федерації можуть бути здійснені 23 і 24 серпня, коли святкуються два найважливіші для України державні свята.

«Я впевнений, що ворог скористається цими датами. Раніше РФ завжди готувала провокації на значущі для України свята. При цьому не відіграє ролі, релігійні вони чи державні. Цього разу цілком імовірно, що окупанти завдадуть групових ракетних ударів по багатьох містах України» – каже військовий експерт.

Жданов припускає, що на сьогоднішній день РФ не має можливості створювати якісь інші провокації, адже вони нічого не можуть зробити, щоб змінити ситуацію на фронті на свою користь.

«Найближчим часом змінити ту ситуацію, що склалася на фронті, росіяни не зможуть. Авіація не ризикує залітати до України, адже було втрачено багато повітряних сил, а льотчиків у РФ залишилося не так багато. Крім того, в останні пару тижнів окупанти перестали використовувати літаки Ту-95 та Ту-160 для того, щоб завдавати ударів по українським містам високоточними ракетами», – додав фахівець.

Жданов наголосив на тому, що тактична авіація РФ не має можливості залітати на територію нашої країни, тому тероризувати Україну вони можуть виключно ракетними ударами. Тому варто бути максимально обережними 23-24 серпня та не ігнорувати сигнали повітряної тривоги.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.