Жданов пояснив, чому у Тульську область масово звозять ППО

Жданов пояснив, чому у Тульську область масово звозять ППО

ППО / фото: РБК

У росіян зростають панічні настрої через періодично виникаючі вибухи. У зв’язку з цим місцева влада почала активно встановлювати системи ППО в багатьох регіонах Росії. Зокрема, у Тульську область прибули засоби протиповітряної оборони різних видів.

Про це 24 Каналу розповів військовий експерт Олег Жданов. 

За його словами, паніка у росіян викликана серією вибухів під Тулою. Так, 26 березня “бавовна” сталася у місті Киреєвськ, а 2 березня потужний вибух пролунав у селищі Березовський Тульської області. 

У зв’язку з цим, місцева влада почали активно встановлювати системи ППО у різних куточках країни. Лише за минулу добу, за інформацією Жданова, у Тульській області зафіксовано масове прибуття засобів протиповітряної оборони різних видів, у тому числі – комплексів РЕБ.

“Вони розставляють засоби ППО у Тульській області. На позиції виводять ЗРК “Панцирь-С1”, ЗРК “С-300” далекого радіусу дії, а також комплекс РЕБ “Поле-21″ для боротьби з дронами”, – повідомив військовий експерт.

Путінська війна, що триває понад рік на території України, стає дедалі ближче до росіян, оскільки “бавовна” розквітає дедалі глибше на території Росії. У великодній вечір вибух пролунав на ТЕС в Бєлгороді. За інформацією місцевих Telegram-каналів “прильот” стався на одній з міських електропідстанцій. Це викликало проблеми з електрикою у центрі Бєлгорода.

Раніше “бавовна” завітала у південну частину Казані, де розташований танковий полігон російської загарбницької армії. Там 15 квітня стався гучний вибух, про що повідомили місцеві жителі. Водночас ГУ МНС Росії по Татарстану офіційно цей інцидент не прокоментувало.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.