“Зганьбились на весь світ”: Череватий дав оцінку діям вагнерівців під Бахмутом

“Зганьбились на весь світ”: Череватий дав оцінку діям вагнерівців під Бахмутом

Окупант / фото: DW

Сумнозвісна “друга армія світу” так і не спромоглася захватити Бахмут впродовж 9 місяців. Хоча запеклі бої за місто досі тривають, бійці ПВК “Вагнер” насправді хочуть “відповзти та зализати рани”.

Про це в інтерв’ю New Voice розповів речник Східного угруповання військ Сергій Череватий.

За його словами, досить регулярні заяви Пригожина про буцімто “взяття” Бахмута робляться задля певної цілі – показати важливість ПВК “Вагнер” та похизуватися перемогою, хоча врешті-решт вона є надуманою.

“Їм потрібна хоча б якась, хоча б надумана перемога, адже вони вже зганьбилися на весь світ, коли понад 9 місяців не спроможні взяти районний центр, хоча розмахувалися на “другу армію світу”, – наголосив Череватий.

Речник також зауважив, що наразі вагнерівці зазнають колосальних втрат в особовому складі. Лиш за добу 21 травня українським захисникам вдалося ліквідувати 166 окупантів на Бахмутському напрямку, більшість з яких – бійці Пригожина. Ще 218 зазнали поранень, а п’ятеро потрапили до полону. 

Череватий вважає, що зараз Пригожин зацікавлений в тому, щоб “відповзти та зализати рани”, оскільки сили його приватного війська “суттєво пошарпані”. Про це свідчать і попередні заяви Пригожина на кшталт: “нам не допомагають”, “фланги провалили”, “боєприпаси не дають”. 

У понеділок в ефірі телемарафону, Череватий зазначив, що українські військові у Бахмуті вже завдали непоправних втрат ПВК “Вагнера” і врешті-решт угрупування окупантів в цьому місці буде розбите до кінця.

“Хай вони [окупанти в Бахмуті] відчувають постійну загрозу. Чи ми їх оточимо зараз, чи трошки згодом, але те угрупування буде розбите до кінця”, – заявив речник ЗСУ.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.