Землю накрила сильна магнітна буря: що відомо

Землю накрила сильна магнітна буря: що відомо

Магнітна буря у грудні 2022 року / фото: freepik.com

Сильна магнітна буря накрила Землю. Від її впливу можуть навіть постраждати ті, хто раніше ніколи не відчував дискомфорту через такі явища. Тому важливо знати, як уберегти себе в цей час.

Про це повідомляють Новини Планети.

У грудні, а саме 27.12 люди зіткнуться з новим припливом космічної бурі. Синоптики оцінюють її в 5 балів. Через тріщину, що утворилася в магнітосфері Землі, її вплив буде відчуватися набагато сильніше. Тріщина з’явилася в результаті ударної хвилі під час однієї з останніх бурь. У такому стані планета перебуватиме до 28 січня.

Щоб не псувати собі Новий рік, людям краще підготуватися і вберегтися від негативного впливу сонячної активності, яка буде нагадувати про себе аж до 3 січня.

Що робити в період дії магнітної бурі

У такі періоди люди скаржаться на слабкість, проблеми зі сном, головні болі та дратівливість. Можуть загостритися хронічні захворювання і навіть нагадати про себе старі травми. Лікарі радять в цей час подбати в першу чергу про повноцінний сон. Спіть в повній темряві й тиші, без гаджетів поруч.

Зведіть до мінімуму фактори-подразники:

  • не дивіться фільми жахів;
  • відмовтеся від кофеїну;
  • дотримуйтесь режиму дня;
  • більше ходіть пішки (мінімум 3 км в день).

Також корисними буде ранкова гімнастика і йога. А ось від силових навантажень краще відмовитися. Найкраще замінити каву зеленим або трав’яним чаєм. Постарайтеся нічого особливо не планувати, готуйте будинок до свят і підбивайте підсумки року, що минає.

Астрологи кажуть, що в цей час краще не приймати складних рішень, а також не погоджуватися на сумнівні пропозиції по роботі. Висока ймовірність наштовхнутися на шахраїв у фінансах.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.