Зеленський назвав єдиний шлях до перемоги над Росією

Зеленський назвав єдиний шлях до перемоги над Росією

Зеленський / фото: focus.ua

Президент України наполягає на тому, що військова перемога України на полі бою залишається єдиним шляхом до здобуття безпеки нашої країни. Зеленський висловив впевненість, “що буде такий день, коли останній окупант або утече, або буде вбитий”.

Про це глава держави заявив у своєму вчорашньому вечірньому відеозверненні.

Підсумовуючи події неділі, 2 квітня, президент нагадав, що вранці російські терористи вдарили по Конотопському району Сумської області. Ворог відкрив мінометний вогонь, внаслідок чого загинули двоє мирних жителів. Окрім того, російські терористи вкотре ударили по мирних житлових кварталах Костянтинівки Донецької області.

“Шістьох людей убито цим російським обстрілом: трьох жінок, трьох чоловіків. Звичайні люди звичайного містечка на Донбасі. Мої співчуття рідним і близьким загиблих… Ще одинадцять людей отримали поранення. Росія застосувала проти Костянтинівки ракети С-300 і систему залпового вогню “Ураган”, – зазначив Зеленський.

У зверненні глава держави констатував, що це лише кілька прикладів із десятків злочинних ударів РФ по мирних українських містах за добу. 

“Є лише один шлях зупинити російський терор і повернути безпеку всім нашим містам і громадам – від Сумщини до Донбасу, від Харківщини до Херсонщини, від Київщини до Ялти. І цей шлях – військова перемога України. Жодного іншого шляху немає і не буде…”, – наголосив президент.

Зеленський заявив, “що буде такий день, коли останній окупант або утече, або буде вбитий”. Окрім того, глава держави висловив впевненість, що Крим знову повернеться до України: “Вільним і знову безпечним буде й Крим. Україна поверне все своє”.

Президент України анонсував, що наступний тиждень буде “особливо вагомим для нашого захисту, для нашого руху до перемоги”.

“Вже готуємося до запланованих подій і рішень”, – підсумував він.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.