Зеленський відреагував на заяву Шойгу про “захоплення Маріуполя”

Зеленський відреагував на заяву Шойгу про “захоплення Маріуполя”

Володимир Зеленський / фото: ТСН

Президент України Володимир Зеленський негайно відреагував на ту заяву, яку нещодавно зробив глава Міністерства оборони РФ Сергій Шойгу про те, що їхнім військам нібито вдалося нарешті захопити Маріуполь. Він зазначив, що точно не знає, про що саме бреше цей поплічник Путіна, але на сьогоднішній день на «Азовсталі» перебувають українські бійці, які продовжують боротися за країну та тримають оборону.

Про це повідомляє  «Украинская правда».

«Я не знаю, що саме розповів росіянам Міністр оборони РФ Шойгу. Мені тільки відомо, що більшість міста давно вже була захоплена. Про це знають усі. Натомість є частина Маріуполя, яка ще підконтрольна Україні. Саме там знаходяться українські війська, які продовжують боротися. Ситуація погана. З вчорашнього дня вона практично не змінилася. Заблоковані декілька тисяч людей: наших військових, а також цивільних, які поруч з ними. Це в основному жінки та діти, а також десь біля 120 тисяч, по нашим розрахункам, заблоковані вцілому в Маріуполі мирних жителів», – каже Зеленський.

Глава України наголосив на тому, що офіційний Київ прикладає максимальну кількість зусиль для того, щоб організувати гуманітарні коридори, але РФ весь час відразу ж зриває розпочатий процес евакуації та допомоги українцям. Також Росії пропонувалося хоча б обмінятися пораненими. На сьогоднішній день є інформація щодо того, що на «Азовсталі» перебуває приблизно 400 поранених солдатів нашої армії. Зеленський додав, що його команда постійно підтримує контакт із воїнами з Маріуполя.

Повномасштабне вторгнення в Україну Росії розпочалося вранці 24 лютого. Аж до сьогодні ЗСУ мужньо борються за нашу країну і не дозволяють супротивникові просуватися вглиб України.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.