Зеленський розповів, чи не шкодує він, що став політиком

Зеленський розповів, чи не шкодує він, що став політиком

Володимир Зеленський / фото: Ліга.Досьє

Лише кілька років тому Володимир Зеленський з дуже успішного коміка перетворився на політика та зайняв крісло президента України. Сьогодні на країну напала Росія і тому він поділився, чи не пошкодував він про ухвалене рішення.

Про це повідомляє  TIME.

Володимира Зеленського запитали про те, чи він не шкодував, особливо в останні пару місяців про те, що став політиком і тепер змушений керувати країною в такий важкий для неї період. На це президент відповів, що жодного разу навіть подібної думки в нього не проскакувало. Він додав, що вважає своє рішення правильним.

Також під час розмови Зеленський зазначив, що найважчий час для нього – це коли він лягати спати. Він не розуміє, чи має насправді право відпочивати, чи йому потрібно негайно зробити щось ще дуже важливе для нашої країни. Іноді його навіть мучить совість. Нібито він міг би зробити для України щось ще більше, але натомість дозволяє собі спати.

Коли тільки почалася повномасштабна війна, президент будив усіх. Він зізнався у тому, що цей період неймовірно складний йому. Зеленський не лягав відпочивати, доки не отримував інформацію про все, що відбувається в країні та куди, в якій кількості прилетіли ракети.

Президент зазначив, що на початку війни російські окупанти намагалися кілька разів штурмувати Офіс Президента. На той час він перебував у будівлі разом зі своєю дружиною та дітьми. Саме тоді Зеленський зрозумів, що назвати безпечним урядовий квартал не вийде так, як і загалом столицю. Попри все це він залишився в Києві і не став ніде ховатися.

Для президента було спеціально обладнано бункер у безпосередній близькості від столиці. У ньому можна було перечекати досить довгу облогу ворожих військ, але Зеленський і цього не став погоджуватися. Чимало громадян України були шоковані тим, що буквально на другий день війни президент вийшов поряд з Офісом Президента і зняв відео, в якому він звертався до українців. Варто зазначити, що на сусідніх вулицях велися активні бойові дії.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.