Зеленський пояснив, що потрібно ЗСУ для великого контрнаступу

Зеленський пояснив, що потрібно ЗСУ для великого контрнаступу

Володимир Зеленський / фото: 24 канал

Президент України Володимир Зеленський розповів про те, що для подальшого контрнаступу потрібно чимало зброї. Щоб швидко витіснити окупантів із території нашої країни, західні партнери мають також надати політичну підтримку Україні. Дуже важливо в цьому випадку дотримуватися максимально послідовної політики щодо санкцій, введених проти РФ.

Про це повідомляє Financial Times.

«Рух далі, витіснення ворога з території України та звільнення окупованих територій можливе виключно за допомогою справді потужного озброєння. Західні країни мають надати політичну підтримку і далі запроваджувати санкції країні-агресору. Крім того, важливим моментом є об’єднання нашого народу, влади та ЗСУ», – зазначає Зеленський.

В останні тижні звільнення окупованих територій почало просуватися набагато повільніше. Також присутня на деяких напрямках занадто велика загроза того, що російські війська почнуть наступ у відповідь. Для того, щоб справді перемогти агресора, потрібна потужна військова техніка, яка зможе впоратися із силами ворога. Не останню роль відіграє підтримка суверенітету нашої країни.

Зеленський зазначив, що за нашою спиною не можуть проводитись жодні переговори. Влада України повинна обов’язково на них бути. Також інші лідери не повинні чекати на те, що ЗСУ почне хоч трохи послаблювати позиції. Дехто припускає, що якщо трохи почекати, то настане економічне виснаження, буде пошкоджена інфраструктура, виникне дефіцит фінансів, пального. Навіть якщо це станеться, Україна не збирається йти хоч на якісь поступки та віддавати свої території.

Деякі країни пропонують виступити посередниками для проведення переговорів між Російською Федерацією та Україною. Водночас вони не полишають спроб знайти способи подальшого ведення бізнесу з агресором. Вони намагаються перевірити, як далеко можна зайти, щоб і Україну підтримати, але й не пошкодити бізнес у своїй державі. Але так довго діяти не вийде і потрібно все ж таки зробити остаточний вибір, кого підтримувати.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.