Зеленський назвав ключові вимоги для особистої зустрічі з Путіним

Зеленський назвав ключові вимоги для особистої зустрічі з Путіним

Відеовиступ Володимира Зеленського на форумі в Давосі / Фото: Keystone Press Agency

23 травня під час виступу в Українському домі на міжнародному економічному форумі у Давосі президент Володимир Зеленський відповів на запитання журналістів, чи згоден він на особисту зустріч із керівником РФ Володимиром Путіним.

Український президент твердо сказав, що навіть не розглядає можливості ведення переговорів через посередників:

«Я не сприймаю жодної зустрічі ні з ким, окрім президента (Путіна)»

Він додав, що така зустріч можлива лише для розгляду єдиного ключового питання — припинення війни та повного виведення російських військ із території України.

Зеленський пояснив, що у російській владі така структура ухвалення рішень, у якій усі питання вирішує одноосібно президент. Тому немає сенсу вести пусті розмови з людьми, які не можуть вплинути на перебіг подій.

Також у розмові Володимир Зеленський розповів, як влада країни підготувалася до можливого замаху на його життя та інших провідних керівників. На такий випадок розроблено ефективний план, що передбачає негайну заміну тих, хто не зможе продовжувати свою діяльність, на інших компетентних та підготовлених людей. Їхні імена засекречені. За інформацією СБУ, вже було попереджено 10 замахів на життя президента, розкрито та заарештовано понад 20 ДРГ (диверсійно-розвідувальних груп), які намагалися впровадитися в урядовий квартал.

До речі, вчора стало відомо, що після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну на Путіна також було скоєно два замахи, але безуспішних. Інсайдери повідомляють, що намагалися дістатися рашитського фюрера представники однієї з кавказьких республік, але були здані ФСБ таємними агентами.

Також президент України озвучив свою концепцію економічного та соціального відновлення країни після перемоги над агресором. Після закінчення виступу Зеленського зал аплодував йому стоячи.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.