Здоров’я Путіна погіршується – джерела в Кремлі

Здоров’я Путіна погіршується – джерела в Кремлі

Володимир Путін / фото: росзмі

Чергове медичне обстеження Путіна довело, що стан його здоров’я погіршується. А заплановане на березень лікування може вплинути на здатність очільника Кремля керувати Росією за умов війни проти України.

Про це повідомляє Express.

Видання зазначає, що за інформацією джерел в Кремлі, здоров’я Володимира Путіна “погіршується”, а в день приїзду Джо Байдена до Києва у нього стався рецидив.

Згідно з повідомленнями російського телеграм-каналу “Генерал СВР”, який стверджує, що підтримує контакти з кремлівськими інсайдерами у президента Росії Володимира Путіна трапився рецидив. У зв’язку з цим 70-річному президентові Росії доведеться пройти нове лікування на початку березня, що вплине на його здатність керувати Росією в умовах війни в Україні, зазначається у матеріалі.

Видання звертає увагу на те, що ці заяви неможливо перевірити, але вони є останніми у великій кількості повідомлень щодо погіршення стану здоров’я Путіна.

У вищезазначеному телеграм-каналі повідомляють наступне: “На вихідних Путін пройшов черговий медичний огляд. Нещодавня терапія не дала очікуваних результатів і нова, за підсумками обстеження, призначена і розпочнеться 5 березня. Це може і, ймовірно, серйозно вплине на плани та рішення президента в найближчі дні”.

Це ж джерело стверджує, що погіршення стану здоров’я Путіна означає його нездатність приймати активну участь у різних заходах під час лікування, і те, що він не зможе “в повній мірі брати участь в управлінні військовою операцією в Україні”.

Раніше цей телеграм-канал вже робив низку заяв про стан здоров’я Путіна, зокрема про те, що президент Росії має напади кашлю, запаморочення, порушення сну, болі в животі і постійну нудоту, а також має прояви симптомів хвороби Паркінсона та шизоафективний розлад.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.