Зброя для України: НАТО та закордонні партнери змінили ставлення до забезпечення ЗСУ сучасним озброєнням

Зброя для України: НАТО та закордонні партнери змінили ставлення до забезпечення ЗСУ сучасним озброєнням

Міністр оборони України Олексій Резніков / Фото interfax.com.ua

27 квітня на військовій базі Рамштайн у Німеччині (це найбільша база НАТО в Європі) відбувся саміт міністрів оборони 43 країн, у тому числі 14 запрошених, які не входять до Північно-Атлантичного альянсу. Порядок денний — обговорення військової допомоги Україні. Деталі зустрічі поки що не розкриваються, відомо лише, що наша країна отримає найсучасніше озброєння у необхідних кількостях. Воно допоможе не лише стримувати масштабний наступ рашистів на сході та півдні, а й перейти у контрнаступ, щоб вигнати загарбників із території України.

За словами міністра оборони США Ллойда Остіна, фактично йдеться про створення оборонної міжнародної коаліції, контактна група якої узгоджуватиме обсяги та перелік поставок від різних країн.

За підсумками зустрічі міністр оборони України Олексій Рєзніков у своєму акаунті в Twitter опублікував список зброї, необхідної для повної перемоги над російською армією:

“Нам потрібні засоби ППО та БПЛА, артилерійські системи, РСЗВ та танки, БТР та БМП, бойові літаки та протикорабельні ракети”.

А на 28 квітня очікується голосування у нижній палаті Конгресу США за законом про ленд-ліз. Вже є позитивна резолюція Сенату, Комітет Палати представників також узгодив цей законопроект. Після ухвалення рішення закон підпише президент Байден, і Україна зможе негайно отримувати озброєння потрібного переліку у необхідній кількості.

Із раніше названих видів зброї до України вже доставлено понад половину. Ось лише деякі види, які вже освоюють бійці ЗСУ.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.