Запобігає деяким хворобам: названо фрукт довголіття та здоров’я

Запобігає деяким хворобам: названо фрукт довголіття та здоров’я

Фрукт долголетия / фото: pixabay.com

Максін Сміт, дієтолог із клініки Клівленда, розповіла про те, що є фрукт, який здатний захистити людський організм від деяких серйозних захворювань. З іншого боку, з його допомогою вдається продовжити роки життя. Дієтолог вважає, що персик – це один із найкращих засобів для запобігання захворюванням не тільки серця, але ще й імунної системи. Причиною цього може бути особливий склад фруктової клітковини.

Про це повідомляє  Express.

«Розчинна клітковина дуже ефективно приводить до норми рівень глюкози в крові. Також речовина допомагає контролювати рівень холестерину», — зазначає фахівець із харчування.

Дієтолог підкреслила те, що нерозчинна клітковина допомагає впоратися із травленням, а також дуже ефективно запобігає запорам.

У складі персиків є багато вітаміну С, а також інші важливі для людини антиоксиданти. Дослідники впевнені, що вони також допомагають знизити в кілька разів ризик розвитку серцевих патологій. Також менше шансів на те, що людина захворіє на інсульт або рак.

Персики містять у достатній кількості бета-каротин, за рахунок якого вони мають золотистий або помаранчевий колір. Коли речовина потрапляє в організм, то починає перетворюватися на вітамін А, тому фрукт буде дуже позитивно позначатися на зір людини, яка регулярно вживає персики.

Вибирати варто максимально стиглі плоди, адже в них міститься більша кількість антиоксидантів. У персиках є антиоксиданти – кавова кислота та каротиноїди, які відрізняються від інших тим, що мають протиракові властивості. Подібні хімічні речовини здатні обмежити зростання доброякісних утворень шкірного покриву, а також їхнє подальше перетворення на злоякісні. Це спеціалісти довели шляхом проведення численних досліджень.

Експерти також проводили дослідження, які продемонстрували, що поліфеноли, які є в персиках, можуть ефективно знищувати ракові клітини, а здорові при цьому залишаються недоторканими. Не слід забувати, що всього в чашці нарізаного кубиками персик є близько 319 мг калію — 6,8% від денної норми кожної людини. Калій дозволяє знизити артеріальний тиск, запобігає розвитку інсульту та утворенню каменів у нирках. Величезним плюсом є наявність у калію стимулюючого ефекту, за рахунок якого ростуть м’язи та збільшується тривалість людського життя.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.