Заміна батареї в MacBook

Заміна батареї в MacBook

Ноутбук від Apple ー найпопулярніший гаджет на ринку мобільних пристроїв. Мільйони фанатів в усьому світі кожного року чекають виходу нової моделі від команди Тіма Кука. Адже впевнені, що отримають надійний девайс на довгі роки.

Тривала автономна робота комп’ютеру в сучасному світі ー необхідність. Час роботи ноутбука від акумулятора залежить від режиму експлуатації та від конфігурації обладнання.

Apple турбується про своїх користувачів, тому розробила перелік алгоритмів, які допоможуть власнику macbook продовжити життя блока живлення. Для цього треба зайти в системні налаштування, натиснути на вкладку акумулятор і вибрати режим енергозбереження.

Також можете зменшити яскравість LCD в меню “акумулятор”. Ця функція дозволяє комп’ютеру знизити яскравість екрану до 75%.

Радимо періодично слідкувати за станом батареї. Достатньо лише зайти в налаштування Mac. В меню буде виведений один із наступних індикаторів стану запчастини:

  • Нормальний (деталь справна).
  • Рекомендоване сервісне обслуговування (акумулятор став гірше тримати заряд, або функціонує некоректно). Ноутбуком можете продовжувати користуватися, але все ж таки, радимо відвідати сервісний центр AppleFix для проведення заміни батареї в Macbook.

Багато користувачів обирають додатки від сторонніх розробників для аналізу працездатності встановленої комплектуючої. Але дані цього програмного забезпечення можуть бути не точними. Краще перевіряти та аналізувати інформацію в меню стану акумулятора.

АКБ з часом зношується. Втрата ємності ー природній процес. Також через порушення умов експлуатації, запчастина може вздутися. Інженери Apple не рекомендують тримати macbook постійно підключеним до мережі. Девайс буде перегріватися, а батарея через надмірне навантаження зовсім може вийти з ладу. Тому, рекомендуємо відключати від живлення комп’ютер, коли він повністю зарядиться.

Заміну комплектуючої на macbook варто виконувати лише в спеціалізованих сервісних центрах. Спроба самостійної заміни в домашніх умовах може призвести до пошкодження обладнання. Ранні моделі яблучних ноутбуків оснащені з’ємним акумулятором, який можна замінити самостійно. Але треба потурбуватися про те, щоб приміщення, де буде проводитися ремонт, було оснащено належним чином. Обов’язково придбайте спеціальні інструменти: пінцет і викрутку, для того, щоб полегшити процес відкручування і закручування болтів задньої кришки корпусу. Зверніть увагу на освітлення робочого місця: воно повинне бути захищене від пилу і добре обладнане.

Якщо не впевнені у власних силах і можливостях, краще звернутися до кваліфікованих спеціалістів сервісного центру AppleFix з проханням замінити браковану запчастину на нову. Менеджер з ремонту проведе детальну діагностику вашого пристрою, запропонує на вибір оригінальну комплектуючу або копію підвищеної якості і надасть гарантію на свої послуги від 90 днів.

Продовжити життя АКБ можливо. Для початку, не тримайте постійно підключеним до мережі власний девайс. Не допускайте потрапляння води на корпус макбуку. Також рекомендуємо його періодично здавати в СЦ на чистку пристрою від пилу і заміну термопасти. Перегрів, внаслідок впливу навколишнього середовища, теж небезпечний для макбуку. В домашніх умовах якісно виконати профілактику дуже важко, тому зверніться до спеціально навчених майстрів за кваліфікованою допомогою.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.