Західні союзники не вірять в успішність наступу Росії на сході – CNN

Західні союзники не вірять в успішність наступу Росії на сході – CNN

Наступ Росії на сході / фото: Defense Express

На Заході скептично ставляться до того, що Росія на даний час накопичила достатньо сил та ресурсів задля досягнення значних успіхів. Навпаки, союзники вважають, що Росії задля здійснення вдалих атак потрібно відновити сили до травня.

Про це повідомляє телеканал CNN із посиланням на джерела.

За оцінками американських військових, армії РФ потрібен час до травня, щоб відновити достатньо сил для тривалого наступу, але російське керівництво прагне діяти якнайшвидше. Наразі США вважають ймовірним наступ російських сил раніше, ніж вони будуть до цього готові через політичний тиск з боку Кремля, вважає високопоставлений військовий представник США.

Хоча українські офіційні особи б’ють на сполох у зв’язку з новими атаками Росії на сході, українська сторона також скептично ставиться до можливостей Росії у тому вигляді, в якому ці сили перебувають нині.

“Вони зібрали достатньо сил, щоб взяти одне чи два невеликі міста на Донбасі, але це все”, – вважає український дипломат і додає, що “це не вражає порівняно з почуттям паніки, яке окупанти намагалися створити в Україні”.

Незважаючи на збільшення чисельності російських військ, західні союзники не бачать свідчень істотних змін у здатності цих сил проводити загальновійськові операції, необхідні для захоплення та утримання нових територій.

“Малоймовірно, що російські сили будуть  краще організовані, і тому напевно, вони не досягнуть особливо великих успіхів. Однак, схоже на те, що вони готові послати більше військ у цю “м’ясорубку”, – сказав британський чиновник.

Видання наводить нещодавну висловлювання голови російської ПВК “Вагнер” Євгена Пригожина, про те, що взяття східноукраїнського міста Бахмут російським загарбникам не під силу: “Бахмут завтра не візьмуть, бо йде сильний опір і перемелювання, “м’ясорубка” працює. Свят найближчим часом не буде”.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.