З’явилися фото Києва до вторгнення та після атак по енергетиці

З’явилися фото Києва до вторгнення та після атак по енергетиці

Київ до вторгнення та після атак по енергетиці / фото: NASA

10 жовтня Росія відкрила новий фронт у війні проти України, зосередивши сили на   руйнуванні енергетичної системи країни. Внаслідок численних російських ударів по енергетичній інфраструктурі Україна фактично повністю занурилась у пітьму. 

Це доводить показові знімки, оприлюднені супутниками NASA Suomi та NOAA-20 у виданні Sky News. Вражаючі фото були зроблені до 24 лютого та вже після ракетних ударів 10 жовтня.

Видання зазначає, що масовані ракетні обстріли, що розпочалися з 10 жовтня, націлені на знищення ключових елементів української електромережі. Ця стратегія Росії в перспективі може залишити мільйони українців без світла та опалення в розпал зимового періоду.

“З того часу під час наступних ракетних атак були пошкоджені всі до єдиної газові та вугільні електростанції, про що повідомляв прем’єр-міністр країни. Також пошкоджено 40% об’єктів високовольтних мереж”, – зазначає SkyNews.

Додамо, що Росія регулярно здійснює масовані ракетні удари по Україні, і кожна наступна все більше занурює Україну у темряву. 

Нагадаємо, що остання масована атака ворога відбулася 16 грудня. Тоді постраждали 9 об’єктів генерації та підстанції, які передають електроенергію.  В результаті це призвело до втрати понад 50% споживання об’єднаної енергетичної системи. 

Наразі в енергетичній системі України спостерігається дефіцит. Тож, планові відключення продовжаться й надалі. Якщо ж ліміти на рівні областей не будуть витримуватися, то будуть вводитися екстренні аварійні відключення для стабілізації ситуації.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.