Який розчин для контактних лінз краще обрати

Який розчин для контактних лінз краще обрати

Контактні лінзи потребують догляду, і  краще за все використовувати для них багатофункціональний розчин. Одним із найпопулярніших засобів є розчин для лінз опті фрі, універсальний та ефективний. Його можна замовити онлайн із доставкою по Україні. 

Хто перейшов від окулярів до КЛ знає, як з ними легко у побуті. Можна займатись спортом, танцювати, відпочивати на природі. бути на ногах цілий день і не боятись що окуляри розіб’ються. Але є один нюанс, лінзи потребують догляду. Їх потрібно мити спеціальними розчинами. Знайти якісний та недорогий засіб важко, але можна. Це Опті фрі.

Розчин допомагає зберегти чистоту лінз упродовж всього дня. Догляд за ними не займе багато часу. Всі процедури проводяться швидко та легко.

Унікальна формула засобу допомагає видалити протеїнові відкладення на поверхні лінз. Також Опті фрі чудово зволожує та освіжає та відштовхує протеїнові відкладення, що утворюються протягом дня. Він підходить для всіх типів м’яких КЛ (із гідрогелю та силікон-гідрогелю).

Склад розчину — формула, створена професіоналами

Кожен власник контактних лінз при покупці розчину у першу чергу звертає увагу на його склад. Адже саме від складових залежить якість речовини. У складі Опті фрі лише найкращі інгредієнти, а саме:

  • поліндронум хлорид 0,001 та меристамидопропілдиметиламин 0,005%;
  • ПАВ;
  • Тетронік 1304 (для зволоження);
  • Етилендивмитретраусксусна кислота 0,05%;
  • боратний буфер;
  • сорбітол;
  • амінометилпропанол.

І жодних агресивних хімічних сполук, жодних алергічних реакції чи подразнень сітківки ока. Сама чистка КЛ проходить швидко та безпечно. Тому догляд за лінзами потребує мінімальних дій. 

Наприклад вранці достатньо прополоскати лінзи розчином з обох сторін і все. Вечірній догляд проходить так само. Лише потрібно залишити їх у футлярі наповненому Опті фрі на 6 годин, а вранці можна дістати, прополоснути та використовувати. Одного флакону вистачить на довгий термін. Головне, дотримуватись інструкції та добре мити руки перед чисткою КЛ.

Тож не обов’язково робити онлайн замовлення і чекати розчини із-за кордону. Чи купувати надто дорогі та сумнівної якості розчини у місцевих аптеках. Багатофункціональний засіб можна легко замовити онлайн із доставкою.

Цей засіб чудово підходить для лінз, що використовують при проблемах із зором. Його обирають ті, хто хоче змінити колір очей за допомогою КЛ. Жодних нарікань, лише позитивні відгуки.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.