Які банани смачніші та корисніші: зелені чи жовті

Які банани смачніші та корисніші: зелені чи жовті

Банани / фото: freepik.com

Банани — одні з найдоступніших екзотичних фруктів. Вони смачні, недорогі та корисні. На українському ринку сьогодні можна зустріти різні види плодів: міні-банани (бейбі) і звичайні, вже звичні українцям. В Україну їх привозять ще зеленуватими, і вже тут вони достигають і відправляються на полиці супермаркетів. У зв’язку з появою різноманітного вибору, виникли суперечки: які банани корисніші.

Про це повідомляють Новини Планети.

Зелений банан не такий солодкий на смак, стиглий жовтий. Також він твердіший за консистенцією, може бути з терпким або гіркуватим за присмаком. У зелених плодах виявилося більше крохмалю. А якщо ми, наприклад, візьмемо стиглий плід з жовтою шкіркою, то в ньому крохмаль розпався і перетворився в цукор.

Дієтологи кажуть, що і ті, і інші плоди мають у своєму складі багато цінних речовин, за винятком того, що в зелених бананах більше клітковини.

До речі, будь-які банани будуть корисні для тих, хто на дієті й харчується на правильному харчуванні. Сам фрукт дуже ситний і відмінно підійде в якості перекусу. До того ж його додають в різні страви.

Магній, калій, фосфор, залізо — все це є в банані. Фрукти надзвичайно корисні та у вкрай рідкісних випадках викликають алергічну реакцію. Стиглі плоди дуже корисні для дітей, їх можна вводити в якості прикорму вже з 6 місяців. Також у фруктах є вітаміни групи В і РР. Вони корисні для серця, судин, нервової системи. Лікарі кажуть, що зелені банани корисні для людей з цукровим діабетом 2 типу, а також тим, у кого проблеми з травленням. Незрілі плоди можуть навіть замінити проносне.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.