Яке майбутнє чекає на Росію в короткостроковій перспективі – Подоляк

Яке майбутнє чекає на Росію в короткостроковій перспективі – Подоляк

Подоляк / фото: novyny.live

Розв’язана Росією війна в Україні з часом спричинить розпад самої Федерації, а Україна повернеться до кордонів 1991 року. Втім, цьому передуватимуть кілька наступальних дій агресора в найближчі місяці.

Такий прогноз щодо подальших подій озвучив радник голови Офісу президента Михаило Подоляк.

За його словами, в найближчій перспективі Росія вдасться до наступальних дій, але зазнає в них низки поразок. Це може запустити процес розпаду деморалізованої армії РФ, а з часом – і самої Росії.

“У короткостроковій перспективі Росія вдасться до певних наступальних дій, через які обов’язково втратить багато особового складу, сил і засобів. У межах контрнаступу, який розробляється Генштабом ЗСУ й докладно обговорюється на засіданнях Ставки Верховного Головнокомандувача, РФ зазнає двох-чотирьох суттєвих поразок, і саме після цього процеси розпаду й остаточної деморалізації в російській армії стануть незворотними”, — зазначив він. 

На думку радника голови ОП, неминучі поразки російської армії на полі бою призведуть до підняття протестних настроїв у суспільстві, що в свою чергу, послабить владу очільника Кремля. Хвиля соціального протесту ставатиме все більш відчутною із зростанням кількості вбитих та покалічених росіян у цій війні.

“На вулиці російських міст масово виходитимуть поранені й ампутанти і жорстко протестуватимуть. Територією РФ ширитиметься протест не політичного, а соціального характеру — через втрачених на війні близьких. У цей час в оточенні Путіна розгоряться суттєві внутрішні міжусобиці. Почнеться класичний російський пошук винних. Силові вертикалі ослабнуть і почнуть швидко занепадати”, – вважає Подоляк. 

Також він висловив впевненість, що в Росії незабаром розпочнеться неконтрольована політична трансформація, а певні суб’єкти федерації (етнічні) отримають шанс стати самостійними і зможуть це втілити.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.