Яка температура тіла людини вважається нормальною

Яка температура тіла людини вважається нормальною

Яка температура вважається нормою / фото: freepik.com

Виявляється, що температура здорової людини не 36.6. Те, що доморощені лікарі та диванні експерти вважають нормальним показником, далеко від правди. Про те, якою має бути нормальна температура тіла, читайте далі.

Про це повідомляє Health Cleveland Clinic.

Всі з дитинства знають, що нормальною заведено вважати температуру тіла в 36,6 градуса. На цей показник ми звикли орієнтуватися, коли хворіємо і відчуваємо себе в доброму здоров’ї. А що, якщо це не зовсім так?

Виявляється, що у кожної людини цей показник індивідуальний.

Температура тіла змінюється в залежності від множин обставин: зміни в тілі, вік, навіть пору року може впливати на цей показник.

Показник 36, 6 градусів – це загальноприйнятий стандарт, якому дуже багато років. Вчені кажуть, що середня температура теля може коливатися в межах 36, 1 – 37, 2 градуси.

Бувають випадки, коли людина фізично здорова за всіма показниками, але температура не відповідає загальноприйнятому стандарту, наприклад, у дітей молодшого віку. Для малюків норма – це температура в діапазоні 35,5 – 37, 5 градусів. Річ у тому, що діти більш чутливі до переохолодження і перегріву. Тому організм реагує саме таким чином.

Діти старшого віку та дорослі мають нормальну температуру від 36,4 до 37, 6 градусів. У літніх людей цей показник в діапазоні 35, 8-36, 9.

А ще лікарі кажуть, що градусник потрібно класти не під пахвову западину, а в рот, під язик. Так ви отримаєте більш точне вимірювання і швидше. Вимірювання із зовнішнього боку тіла далекі від реальних показників.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.