Як зміцнити зуби, що хитаються?

Як зміцнити зуби, що хитаються?

Коли у дорослої людини починають хитатися зуби — це майже завжди паніка! Звісно, людина одразу починає думати про їх видалення, протезування, про надзвичайно дорогі послуги стоматолога. Для початку потрібно заспокоїтись та записатись на візит до лікаря у стоматологічній клініці. У Вінниці це можна зробити у https://dr.miller.vn.ua/, тут знають як зарадити цій проблемі.

Лікар проведе огляд, встановить причину розхитування зубів, назначить лікування. У крайньому разі можна зробити шинування та зафіксувати зубки на місці. 

Причини розхитування зубів

Лікування починається з діагностики, тому першочергово необхідно встановити точну причину розхитування зубів. Це може трапитись через патологію ясен. Пародонтит та гінгівіт можуть послабити ясна. Також серед ймовірних причин можуть бути:

  • приховані хронічні хвороби;
  • вагітність;
  • камені та зубний наліт;
  • механічне пошкодження.

Стоматолог знає, як зарадити та допомогти. Але від людини також багато залежить, адже потрібно буде вжити низку заходів, щоб не погіршити ситуацію: змінити раціон, відмовитись від шкідливих звичок тощо.

Як зміцнити зуби, що хитаються

Поговоримо про профілактичні заходи, які рекомендовані усім. Вони знизять ризик розхитування, а після лікування допоможуть підтримувати зуби у порядку. Якщо людина палить, необхідно зав’язати із цією шкідливою звичкою. Речовини, що містяться у тютюнових виробах, погіршує стан ясен, через що зуби починають хитатися.Також стоматологи рекомендують:

  • двічі на рік ходити на профілактичний огляд;
  • проводити професійну чистку зубів (знімати наліт та камені);
  • використовувати зміцнюючі засоби (спеціальні бальзами для ополіскування порожнини рота та зубну пасту);
  • пропити препарати кальцію та вітамін D.

Також у домашніх умовах можна прополіскувати рот відваром кори дуба. Подрібнену кору можна придбати в аптеці. 

Стоматолог може зробити шинування. Це допоможе запобігти пошкодженням, що виникають у зубного ряду при надмірній рухливості. Лікар накладає спеціальну шину на групу зубів, фіксуючи їх. Шина не псує естетичний вигляд зубного ряду, не завдає дискомфорту. Спочатку проводиться лікування, потім професійна чистка і лише тоді при необхідності назначається ця стоматологічна процедура. 

У соматології “Доктор Міллер” неодмінно допоможуть. Тут надають якісні послуги з лікування та протезування зубів дорослим і дітям. Сучасне медичне обладнання та кваліфіковані лікарі допоможуть зробити усмішку здоровою та естетичною.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.