Як зберігати банани, щоб вони не чорніли — лайфхак

Як зберігати банани, щоб вони не чорніли — лайфхак

Що зробити з бананами, щоби вони не чорніли / фото: freepik.com

Звісно кожна людина знає про те, що жовті банани дуже швидко псуються і стають непривабливого чорного кольору. Однак є один спосіб, який допоможе зберегти їх свіжими протягом двох тижнів.

Про це повідомляє Express.

Більшість людей кладе банани в спеціальні вази для фруктів і залишає їх на полиці або ж на кухонному столі. Банани всього за пару днів повністю дозрівають, а потім їх шкірка починає швидко темніти. Їсти фрукти приємніше тоді, коли вони виглядають привабливо.

Як зберегти банани жовтими?

Під час свого дозрівання банани починають активно виділяти етиленовий газ. Він поступово проникає в плоди та прискорює процес дозрівання. Один зі способів зберегти фрукти довше свіжими — помістити їх в герметичний пластиковий контейнер. Деякі люди можуть просто обертати стебла бананів звичайною харчовою плівкою, що також ефективно і не дозволяє їм швидко дозрівати.

Фахівці рекомендують не зберігати банани у зв’язці, а поділити на окремі банани та загорнути в плівку кожну плодоніжку. В такому випадку на стеблі залишиться мінімальна кількість місця, через яке може виходити газоподібний етилен. Також можна відправити банани в холодильник, де вони зможуть пролежати свіжими пару днів, але потім все одно поступово почнуть ставати дуже м’якими.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.