Як зберегти молодість обличчя: проста порада на кожен день

Як зберегти молодість обличчя: проста порада на кожен день

Як зберегти молодість обличчя / фото: freepik.com

Будь-яка жінка без винятків хоче якомога довше залишатися молодою і привабливою. Також представниці прекрасної статі намагаються доглядати за шкірою обличчя таким чином, щоб не з’являлися зморшки. При цьому багато хто не знає простого і дуже дешевого способу, що дозволяє надовго зберігати молодість обличчя.

Про це повідомляє Express.

Для того, щоб зробити шкіру не тільки зовні привабливою, але ще і здоровою, потрібен всього лише попередньо охолоджений огірок. Овоч необхідно нарізати дуже тонкими кружечками, розмістити на обличчі та почати масажувати. Така проста і доступна кожній жінці процедура здатна усунути за лічені хвилини набряклість, поліпшити колір шкірного покриву, прибрати незначні зморшки. Огірок може використовуватися для того, щоб заспокоїти запальні процеси, які можуть бути присутніми на обличчі.

Експерти звертають особливу увагу на те, що допомогти шкірі огірок може тільки в тому випадку, якщо він досить холодний або навіть трохи заморожений.

“Головна перевага даного методу — це швидка допомога в усуненні набряклості. Відбувається це через те, що огірок дуже холодний. У цьому випадку простежується точно така ж концепція, як і у випадку з використанням кубика льоду», — розповідають експерти з краси.

У складі огірків присутній вітамін К. Саме він допомагає ефективно вирішити проблему з виникнення темних кіл під очима. Раніше проводилися дослідження, які продемонстрували, що овоч здатний зменшувати вироблення шкірного сала, що грає неймовірно важливу роль під час боротьби з акне.

Не варто при цьому класти на обличчя занадто переморожений огірок. У такому випадку потрібно використовувати тонку тканину. Якщо лід буде взаємодіяти зі шкірою занадто довго, то в такому випадку може з’явитися сильне почервоніння, а в деяких випадках навіть обмороження.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.